fbpx
Strona głównaPcMod.plKonferencjeWarsaw Comic Con, czyli pierwszy Comic Con Polska w historii

Warsaw Comic Con, czyli pierwszy Comic Con Polska w historii

Już 10 i 11 czerwca 2017 roku odbędzie się Warsaw Comic Con. Będzie to pierwszy w historii Comic Con Polska, znany na całym świecie festiwal komiksów, filmów, seriali, kostiumów, gier i ogólnej rozrywki. Będzie można liczyć na spotkanie z krajowymi i międzynarodowymi Gwiazdami z dziedziny filmów, komiksów i cosplay’u. Podczas sesji zdjęciowych, sesji rozdawania autografów i paneli dyskusyjnych, będzie możliwość bliskiego spotkania i rozmowy z zaproszonymi Gośćmi.

Ponadto, będzie można spotkać na miejscu sprzedawców i dystrybutorów komiksów i książek, mangi i anime, DVD i Blu-ray, gier, koszulek oraz innych interesujących towarów z całej Europy i USA.

Całe wydarzenie będzie miało miejsce na terenie MT Polska w Warszawie. Adres: Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska, Marsa 56/62, 04-242 Warszawa. Potrwa ono od soboty, 10.06.2017 od godziny 9.00 do niedzieli do godziny 18. Wszystkie informacje o cenach biletów wstępu, biletów na sesję zdjęciowe można znaleźć na stronie BILETY. Osoby zainteresowane dostaniem autografu od Gwiazdy mogą w tym celu zakupić dodatkowy bilet. Jest to możliwe tylko podczas imprezy Comic Con na stoisku, przy którym znajduje się gość.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

Warto przeczytać