fbpx
Strona głównaGamingGryUragun - zaprezentowano zwiastun gry z elementami fabuły

Uragun – zaprezentowano zwiastun gry z elementami fabuły

Studio Kool2Play zaprezentowało pierwszy zwiastun gry Uragun. Tytuł ten łączy klimaty Syndicate i dynamikę Crimsonland z elementami taktycznymi Helldivers. Głównym projektantem jest Jacek Wesołowski, stojący za tak uznanymi tytułami, jak Bulletstorm czy Hard Reset. Gra pojawi się na platformie Steam w modelu Early Access na początku 2020 roku. Pełna wersja natomiast ukaże się w połowie 2020 roku.

Nowe wideo wprowadza graczy w główne założenie fabularne tytułu. Pokazuje również nigdzie niedostępne wcześniej fragmenty rozgrywki. Najważniejszym elementem produkcji będą przeciwnicy, wyposażeniu w unikalną sztuczną inteligencję. Dzięki temu cechować się będą złożonymi i zgranymi działaniami. Wrogowie będą zróżnicowani, a każdy z nich będzie stosował unikalną taktykę dostosowaną do jego możliwości i uzbrojenia.

Uragun to strzelanka z elementami taktyki, gdzie gracz kieruje potężnym mechem. Główną osią fabuły jest walka z maszynami kierowanymi przez sztuczną inteligencję, którą gracz musi przechytrzyć. Poziomy są zaprojektowane na podstawie prawdziwych układów map światowych metropolii. Mowa tutaj o Nowym Jorku, Londynie, Berlinie, Moskwie, Pekinie, czy Warszawie.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać