fbpx
Strona głównaSprzętTrust Gaming GXT 890 Cada - mechaniczna klawiatura dla graczy

Trust Gaming GXT 890 Cada – mechaniczna klawiatura dla graczy

Trust Gaming zaprezentował klawiaturę mechaniczną przeznaczoną dla graczy – GXT 890 Cada. Wyróżnia ją wykonana z metalu wierzchnia część obudowy. Posiada nowoczesny wygląd oraz bardzo dużą wytrzymałość. Ważnym elementem klawiatury są mechaniczne przełączniki Outemu Red z szybką reakcją. Każdy klawisz posiada dodatkowo oddzielnie podświetlenie RGB.

Trust Gaming GXT 890 Cada

Można je zdefiniować przy użyciu specjalnego oprogramowania lub wykorzystać jeden z 18 predefiniowanych efektów. Klawiatura charakteryzuje się próbkowaniem o częstotliwości 1000 Hz i czasem reakcji na poziomie 5 ms.

Trust Gaming GXT 890 Cada

Z ważniejszych funkcji warto wspomnieć o dezaktywacji przycisku Windows oraz anti-ghostingu i key rollover.

Trust Gaming GXT 890 Cada

Klawiatura Trust Gaming GXT 890 Cada dostępna jest w cenie 299 zł.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

Warto przeczytać