Strona głównaGamingGryTransRoad: USA - duchowy spadkobierca TransOcean ukaże się jesienią

TransRoad: USA – duchowy spadkobierca TransOcean ukaże się jesienią

Firma Astragon zapowiedziała nową strategię ekonomiczną – TransRoad: USA. Odpowiedzialne za nią jest niemieckie studio Deck13. Tytuł ma być następcą serii TransOcean, której dwie części ukazały się w 2014 i 2016 roku. Gra ma się ukazać jesienią tego roku wyłącznie na komputerach osobistych. Produkcja pozwoli na pokierować amerykańską firmą logistyczną, specjalizującą się w ciężarowym przewozie towarów.

W TransRoad: USA będziemy musieli otworzyć biznes w jednym z 37 miast startowych Stanów Zjednoczonych Ameryki. Naszym zadaniem jest wykonywanie zleceń od kontrahentów. W miarę czasu zdobywamy coraz to lepszą reputację, która otwiera przed nami nowe możliwości. Dzięki temu możemy np. wykupić koncesje na przewożenie różnych materiałów i ładunków.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać