Strona głównaGamingGryTrainz V1 dostępne za darmo w sklepie Trainz Store

Trainz V1 dostępne za darmo w sklepie Trainz Store

W sklepie store.trainzportal.com można dostać grę Trainz V1 całkowicie za darmo. Jest to pierwsza część serii trójwymiarowych symulatorów jazdy pociągami. Autorami tytułu jest australijskie studio Auran, a został on wydany w 2001 roku. Symulator pozwala nam na sterowanie wieloma różnymi modelami pojazdów szynowych. Można pokierować pociągami towarowymi, jak i pasażerskimi. Do tego studio umieściło na płycie rozbudowany edytor map, który pozwala edytować obecne i tworzyć całkowicie nowe.

Trainz V1 oferował na tamte czasy świetną zabawę dla miłośników kolei. Warto zaznaczyć, że w grze była dostępna obszerna encyklopedia wszystkich pociągów.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać