fbpx
Strona głównaSprzętTP-Link M7450 - przenośny hotspot LTE z dużym akumulatorem

TP-Link M7450 – przenośny hotspot LTE z dużym akumulatorem

Firma TP-Link wprowadziła do swojej oferty nowe urządzenie – M7450.  Model ten M7450 obsługuje technologię sieci 4G LTE Cat.6, wykorzystującą agregację pasma. Umożliwia to pobieranie danych z prędkością nawet do 300Mb/s. Prócz tego ma opcję stworzenia sieci WiFi w dwóch pasmach do wyboru: 5GHz oraz 2,4GHz.

TP-Link M7450

TP-Link M7450 pozwala udostępnić połączenie WiFi nawet 32 urządzeniom bezprzewodowym jednocześnie. Dzięki zastosowaniu złącza USB, Internet może zostać udostępniony także komputerowi stacjonarnemu.

Akumulator o pojemności 3000mAh pozwala na nieprzerwane 15 godzinne działanie na pełen mocy. Natomiast czas czuwania wynosi aż 900 godzin.

TP-Link M7450

Hotspot został wyposażony w intuicyjny, kolorowy wyświetlacz, dzięki któremu można monitorować podstawowe parametry urządzenia – m.in. ilość pozostałych do wykorzystania danych, stan baterii czy siłę sygnału.  Dodatkową zaletą jest gniazdo micro SD z obsługą kart do 32GB.

Producent udostępnia aplikację mobilną: tpMiFi do zarządzania urządzeniem. Produkt objęty został 24-miesięczną gwarancją.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

Warto przeczytać