Strona głównaGamingGryTotal War: Warhammer - Realm of the Wood Elves udostępniony

Total War: Warhammer – Realm of the Wood Elves udostępniony

Studio The Creative Assembly udostępniło nowy dodatek do gry Total War: WarhammerRealm of the Wood Elves. Najważniejszą nowością będzie nowa rasa Leśnych Elfów. Gracze otrzymają pełnoprawną kampanię fabularną, nową walutę – bursztyn, kompletną armię. Prócz tego pojawi się dwóch nowych lordów: Durthu i Orion, którzy będą posiadali wyspecjalizowane drzewka rozwoju.

Ciekawostek w dodatku oczywiście jest jeszcze więcej i wszyscy fani tego tytułu powinni się z nimi samodzielnie zapoznać.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać