fbpx
Strona głównaGamingGryTotal War: Rome 2 otrzymuje dodatek o nazwie Empire Divided

Total War: Rome 2 otrzymuje dodatek o nazwie Empire Divided

Creative Assembly udostępniło dodatek Empire Divided do gry Total War: Rome 2. Wprowadza on pakiet nowych kampanii, aż dziesięć frakcji w grupach kulturowych, całkowicie nowe wydarzenia oraz sporo misji. Pojawiły się również zarazy, kulty i bandyci. Wydarzenia w nowym dodatku dzieją w czasach walki o władzę, kiedy to wielkie plemiona wędrowały przez całą Europę.

Nowości:

  • Nowy, obszerny pakiet kampanii Total War: ROME II
  • Przenosi gracza do trzeciego wieku n.e., w krytyczny okres w rzymskiej historii
  • Graj jedną z dziesięciu różnych frakcji w pięciu grupach kulturowych
  • Nowe heroiczne frakcje ze skomplikowanymi warunkami zwycięstwa, słynnymi przywódcami i spersonalizowanymi seriami wydarzeń
  • Nowe wydarzenia, dylematy i misje związane z danym okresem historycznym
  • Nowe elementy kampanii: Zarazy, kulty i bandyci
  • Zrestrukturyzowane technologie i wyjątkowe nowe budynki
Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

Warto przeczytać