Strona głównaPcMod.plNewsyTorrenty.org zniknęły z sieci. Niedługo serwis powinien wrócić

Torrenty.org zniknęły z sieci. Niedługo serwis powinien wrócić

Torrenty.org to znany polski serwis udostępniający ogromną bazę z wieloma materiałami, od zwykłych książek po filmy. W kwietniu 2016 roku nastąpiła niewielka awaria, jednakże szybko ją naprawiono. Pod koniec maja pojawił kolejny poważny problem i strona zniknęła z sieci. Przez ponad miesiąc nie wiadomo było co się dzieje. W połowie czerwca na fanpage’u Polskie-Torrenty.com pojawiła się informacja, że administratorzy Torrenty.org intensywnie pracują nad usunięciem awarii.

Kilka dni temu na fanpage’u Polskie-Torrenty.com, administratorzy przekazali dość smutną informację, że portal został zamknięty. Nie podano dokładnej przyczyny.

Ale nic straconego. W dzień później na innym profilu, który podaje się za oficjalne przedstawicielstwo Torrenty.org, pojawiła się informacja jakoby prace nad przywróceniem serwisu cały czas trwały. Powodem długiej niedostępności jest awaria serwerów, a przeniesienie tak dużej bazy danych może potrwać.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Warto przeczytać