fbpx
Strona głównaGamingGryTorchlight dostępne za darmo w sklepie Epic Games Store

Torchlight dostępne za darmo w sklepie Epic Games Store

W Epic Games Store do pobrania jest darmowa gra Torchlight. Tytuł ten należy do gatunku hack&slash, a za jego stworzenie odpowiada studio Runic Games. Fabuła zaczyna się w wiosce Torchlight, gdzie zostajemy poproszeni o pokonanie zła. Czai się ono w kopalniach pod miastem, a zostało uwolnione przez górników, którzy kopali coraz głębiej. Do przejścia są aż 34 poziomy, a na końcu musimy pokonać potężnego przywódcę – Odraka.

Do dyspozycji gracza zostały oddane trzy klasy postaci: Alchemik, Niszczyciel oraz Pogromca. Każdy z nich ma cztery cechy bohatera, trzy drzewka umiejętności oraz sporo miejsca na ekwipunek. Ciekawostką jest zwierzęcy towarzysz, który pomaga nam w walce oraz nosi nasze przedmioty.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać