Strona głównaGamingGryTitanic: Honor and Glory - udostępniono demo gry po kilku latach prac

Titanic: Honor and Glory – udostępniono demo gry po kilku latach prac

Studio ORM Entertainment udostępniło na swojej stronie demo gry Titanic: Honor and Glory. Tytuł ma być swojego rodzaju zbiorem kilku trybów gry. Będzie można wykonać pełną misję fabularną, w której jest wątek śledztwa. Do tego dojdzie swobodne zwiedzanie statku oraz okolic miasta Southampton. Natomiast tryb symulacji pozwoli nam pokierować statkiem samodzielnie, jako kapitan.

Wersja demonstracyjna Titanic: Honor and Glory pozwala na zwiedzenie niewielkiej części okrętu. Deweloperzy mają jeszcze sporo pracy do ukończenia, ponieważ trzymają się ściśle dokumentów i informacji o statku.

Jako ciekawostkę możemy podać, że prace nad grą zaczęły się w 2012 roku. Pierwotnie miała to być modyfikacja do gry Crysis 2.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać