fbpx
Strona głównaPcMod.plArtykułyThunderbird - jak skonfigurować i korzystać z klienta poczty?

Thunderbird – jak skonfigurować i korzystać z klienta poczty?

Thunderbird to klient poczty, czytnik aktualności, komunikator i kalendarz będący wolnym oprogramowaniem o otwartym kodzie źródłowym (open source). Aplikacja jest łatwa do skonfigurowania i dostosowania. Jedną z głównych zasad Thunderbirda jest używanie i promowanie otwartych standardów — tak, aby różne platformy i serwisy mogły się ze sobą komunikować bez ograniczeń.

Thunderbird ułatwia korzystanie z poczty, łącząc szybkość, prywatność i najnowsze technologie. Można się skupić na tym, co ważne — czyli wysyłaniu i odbieraniu emaili. Wbudowane w klienta pocztowego funkcje, jak obsługa nagłówka „Do Not Track” i blokowanie zdalnych treści, zapewniają bezpieczeństwo i prywatność.

Aplikację pobierzecie z tej strony: www.thunderbird.net/pl/

Poniżej zebraliśmy najciekawsze według nas poradniki.

Wiadomości e-mail

Ustawienia prywatności i bezpieczeństwa

Elementy sterujące, funkcje i dodatki

Instalacja, przenoszenie i aktualizacja

Kontakty

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać