Strona głównaGamingGryThe Long Journey Home ukaże się 30 maja w Polsce

The Long Journey Home ukaże się 30 maja w Polsce

Studio Daedalic West ujawniło datę premiery gry The Long Journey Home. Projekt został rozpoczęty niemal dwa lata temu przez niemieckiego wydawcę Daedalic Entertainment. Tytuł ma opowiadać o losach załogi statku kosmicznego. Zostali oni wysłani w pierwszy lot nadświetlny na drugi koniec wszechświata. Wyprawa się jednak nie udała i załoga walczy obecnie o przetrwanie.

The Long Journey Home ma być typową grą RPG, z dużą swobodą rozgrywki. Wcielimy się w kapitana statku kosmicznego, który będzie musiał zarządzać załogą i podejmować różne decyzje. W czasie misji powrotnej poznamy nowe rasy oraz wykonamy niezliczoną ilość zadań.

The Long Journey Home ma się ukazać 30 maja na platformie Steam w cenie 39,99 dolarów (ok. 155 zł). Na szczęście, polskie sklepy zaoferują go w dwukrotnie niższej cenie.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać