fbpx
Strona głównaSprzętTenda U12 - bezprzewodowa karta sieciowa AC1300

Tenda U12 – bezprzewodowa karta sieciowa AC1300

Firma Tenda wprowadziła do oferty bezprzewodową kartę sieciową Tenda U12. Posiada ona przepustowość do 400 Mb/s w sieci 2,4 GHz. Oferuje również przepustowość do 867 Mbps w sieci 5 GHz. Karta sieciowa wykorzystuje technologię 256-QAM, aby przełamać ograniczenie prędkości protokołu 802.11n.

 

Pozostałe cechy:

  1. Cztery oddzielone elektrycznie warstwy PCB dla lepszej zdolności antyzakłóceniowej komponentów
  2. Precyzyjny zasilacz liniowy do dalszej stabilizacji
  3. Duplekser Walsin RFD do poprawy wykorzystania sygnału
  4. Filtr trybu wspólnego TDK do tłumienia zakłóceń sygnału z portu USB
  5. Stabilna transmisja USB 3.0, 10 razy szybsza niż transmisja USB 2.0.
  6. Przewód przedłużający (rdzeń miedziany z wieloma warstwami folii aluminiowej) umożliwiający elastyczne dopasowanie położenia bezprzewodowej karty sieciowej w celu uzyskania optymalnej wydajności.
Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

Warto przeczytać