Strona głównaGamingGryStellaris - rozwiń własne imperium i zawładnij galaktyką

Stellaris – rozwiń własne imperium i zawładnij galaktyką

Studio Paradox Development udostępniło światu nową grę strategiczną – Stellaris. Tytuł należy do gatunku strategi kosmicznych 4K i pozwala eksplorować graczom całą naszą galaktykę. Warto nadmienić, że wszystkie systemy gwiezdne tworzone są w sposób proceduralny, co bez wątpienia pozwala na ogromne zróżnicowanie świata.

Stellaris pozwala na stworzenie swojego własnego imperium galaktycznego. Gracz może wybrać spośród siedmiu dostępnych ras, które różnią się między sobą wyglądem, unikalnymi umiejętnościami o raz etyką postępowania wobec innych. W grze dostępne trzy główne nurty technologiczne: społeczeństwo, fizyka oraz inżynieria. Można nawiązywać sojusze z innymi rasami, wszczynać wojny, tworzyć własne unikatowe statki kosmiczne i wiele innych.

Gra jest dostępna w sprzedaży w cenie około 150 zł.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać