Strona głównaPcMod.plNewsyStarcraft Remastered - nadchodzi nowe stare - w końcu!

Starcraft Remastered – nadchodzi nowe stare – w końcu!

O tym, że Blizzard ma odświeżać swoje szlagierowe tytuły mówi się od dawna. Ostatnie informacje potwierdzają, że swojego liftingu doczekał się Starcraft. Starcraft Remastered bo tak nosi nazwę nowa stara gra ma ukazać się latem tego roku.

W nowej odsłonie Starcrafta przede wszystkim mają zostać poprawione tekstury pozwalające na grę w wysokich rozdzielczościach – do 4K włącznie. Dodana została także opcja przybliżania i oddalania kamery na polu walki co przy grze w dużych rozdzielczościach na pewno ułatwi rozgrywkę. Poprawione mają zostać dialogi, a cała ścieżka dźwiękowa została praktycznie nagrana od nowa. Dodatkowo w grze pojawią się napisy w języku polskim. Gra ma zapewnić pełne wsparcie dla Windows 7, 8.1 i 10.

Starcraft Remastered ma pozwolić na zabawę w sieci z odświeżonym klientem Blizzard (dawniej Battle.net). Blizzard zapewnia, że Starcraft Remastered będzie otrzymywał częste aktualizacje. Gracze nowej wersji będą mogli prowadzić rozgrywki z posiadaczami edycji z 1998 roku. Jak donoszą źródła gracze oryginalnej edycji w 19 rocznicę wydania (28 marca) mają otrzymać najnowszy patch 1.18 wspierający między innymi Windows 10.

Według poniższej zapowiedzi, wydanie patcha 1.18 ma sprawić, że Brood War ma być całkowicie darmowe. Ponad to Koreański serwer Starcraft Brood War (Fish Server) ma być oficjalnym serwerem wspieranym przez Blizzard.

Według Blizzarda Starcraft i Brood War mają być dostępne całkowicie za darmo, co powinno zachęcić graczy do zakupy edycji Remastered oraz przyciągnąć część graczy do drugiej części sagi. Więcej informacji znajdziecie na stronie oficjalnej i forum.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Warto przeczytać