Strona głównaGamingGryStar Citizen uzbierał już 34 miliony dolarów, a kwota cały czas rośnie

Star Citizen uzbierał już 34 miliony dolarów, a kwota cały czas rośnie

Zespół Foundry 42, w tym Chris Roberts, którzy zasłynęli ze znanego i legendarnego tytułu Wing Commander, rozpoczęli jakiś czas temu zbiórkę pieniędzy na ukończenie projektu Star Citizen. Udało im się pobić rekord łącznego zebrania funduszy od wielu osób z całego świata, wliczając pieniądze z ich strony oraz ze strony Kickstartera. Aktualnie na stronie głównej gry widnieje kwota: 34 mln dolarów, natomiast na Kickstarterze: 2,134,374 i cały czas rośnie.

Star Citizen ma być pełnoprawnym następcą serii Wing Commander, osadzonym w ogromnym uniwersum online z możliwością interakcji wielu graczy z całego świata. Na silnik gry wybrano CryENGINE 3. Aktualnie produkcja jest najdroższą grą w historii, jak jest tworzona.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać