Strona głównaGamingGrySkywind - jak się robi dźwięki w grze

Skywind – jak się robi dźwięki w grze

Twórcy Skywind ujawnili kolejne szczegóły odnośnie swojego projektu. Tym razem skupiono się dźwiękowcach i ich ciężkiej pracy. Aby nie być oskarżonym o plagiat i łamanie licencji, twórcy Skywind muszą sporo zawartości w grze robić od zera. I tak jest w przypadku udźwiękowienia. A jest to praca niezwykle mozolna i wymagająca współpracy wielu osób. Aktualnie istnieją trzy osobne zespoły, którym przewodzą liderzy.

Każdy z nich jest odpowiedzialny za swoich współpracowników i podejmuje decyzje, czy coś może zostać dodane do gry, czy ma być poprawione. Aktualnie jest aktywnych 25 członków od efektów dźwiękowych, którzy przygotowali w ciągu ostatnich 7 miesięcy około 57 gotowych ścieżek.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Warto przeczytać