fbpx
Strona głównaSprzętSennheiser GSP 600 - wygodne słuchawki dla graczy

Sennheiser GSP 600 – wygodne słuchawki dla graczy

Firma Sennheiser zaprezentowała słuchawki GSP 600. Posiadają one autorski system głośników Sennheisera z ulepszonymi aluminiowymi cewkami. Producent zapewnia, że ciepły głęboki bas nie dominuje nad dobrze wyważonymi średnimi i bardzo szczegółowymi wysokimi częstotliwościami. Słuchawki zostały wyposażone ergonomiczne gąbki nauszników z pianki pamięciowej. Dzięki temu doskonale przylegają do uszu, zapewniając lepszą izolację akustyczną i większy komfort noszenia.

Nauszniki wykonano ze skóry ekologicznej, natomiast płaszczyzny przylegające do głowy zostały obszyte materiałem podobnym do zamszu.

Słuchawki posiadają zaawansowany system metalowych zawiasów, który zapewnia jeszcze większą swobodę ruchów i zwiększa wytrzymałość konstrukcji. Wprowadzono także nowatorską funkcję regulacji nacisku pałąka.

Dodatkowym atutem słuchawek jest zaawansowany mikrofon z profesjonalną technologią eliminacji szumów. Dzięki obniżonej impedancji urządzenia można używać również do grania na urządzeniach mobilnych.

Słuchawki GSP 600 będą dostępne w Polsce w pierwszym kwartale 2018 w katalogowej cenie 1049 zł.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

Warto przeczytać