fbpx
Strona głównaPcMod.plNewsyRace to Reality, czyli wykład Marka Papermastera na IFA 2016

Race to Reality, czyli wykład Marka Papermastera na IFA 2016

Podczas targów IFA 2016 Mark Papermaster poprowadził jedną z czterech głównych prelekcji: Race to Reality: VR is the Next Billion-People Market Opportunity. W jej trakcie przedstawił wizję potencjału systemów wirtualnej rzeczywistości do zmiany tego, jak się uczymy, komunikujemy i wchodzimy we wzajemną interakcję. Prócz tego zobaczyliśmy unikalne informacje oraz prognozy, które ukazały jak ta nowa era w komputeryzacji wpłynie na nasze życie dziś i jutro.

Na scenie poza Markiem Papermasterem pojawili się również zaproszeni goście spośród liderów VR, a także wiceprezes AMD, Roy Taylor, który jest jednocześnie prezesem grupy doradczej ds. VR w BAFTA (Brytyjska Akademia Sztuk Filmowych I Telewizyjnych) oraz dyrektorem w Advanced Imaging Society.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać