fbpx
Strona głównaGamingGryProject Automata - pokieruj własną firmą do wielkiego imperium

Project Automata – pokieruj własną firmą do wielkiego imperium

Na platformie Steam Greenlight pojawiła się gra o nazwie Project Automata. Jest to strategia ekonomiczna autorstwa studia Dapper Penguin, który obecnie zbiera pieniądze na Kickstarterze. Celem jest zdobycie 150 000 Euro w ciągu 29 dni, aby móc w pełni ukończyć produkcję. Autorzy udostępnili dla zainteresowanych grywalne demo w wersji alfa, aby każdy mógł wypróbować i zdecydować o wsparciu.

Project Automata to strategia ekonomiczna, która została umiejscowiona na początku XX wieku. Deweloperzy chcą, aby gracze poczuli się jak wielcy przedsiębiorcy z tamtego okresu i samodzielnie zbudowali przemysłowe imperium. W tym celu użytkownicy otrzymują bardzo duża swobodę decydowania o swoich ruchach. Co więcej, w grę zaimplementowano bardzo zaawansowaną sztuczną inteligencję, która będzie zarządzała mieszkańcami oraz innymi firmami. Gracz będzie musiał reagować na zmieniające się warunki, zarówno środowiskowe jak i konkurencji.

Project Automata zaoferuje kampanię fabularną z bardzo ciekawymi misjami, samodzielne scenariusze oraz tryb swobodnej rozbudowy. Całości smaczku doda tryb wieloosobowy oraz generowany proceduralnie świat.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać