Strona głównaPcMod.plE-SportPodsumowanie transferów na scenie CS:GO

Podsumowanie transferów na scenie CS:GO

Intel Extreme Masters Katowice 2019 Major zbliża się wielkimi krokami. Drużyny rozpoczęły przygotowania do turnieju od zmian w swoich, dotychczasowych składach.

Zacznijmy zatem od naszych zachodnich sąsiadów

Niemiecka formacja Sprout zdecydowała się odświeżyć swój skład. Florian syrsoN Rische i Sabit mirbit Coktasar zasilili ich szeregi.

Zmiany w zespole EnVyUs

Na zmiany również zdecydowało się też Envyus. Do ich składu dołączył zawodnik, który reprezentował europejski mix, FaZe Clan, Finn karrigan Andersen.

Starzy-nowi gracze, ponownie w TyLoo

Natomiast na azjatyckiej scenie, do chińskiego TyLoo dołączyli  YuanZhang AttackeR Sheng i YuLun Summer” Cai.

Potrzeba zmian w drużynie Gabriela “Fallena” Toledo

Zmian nie brakło również w brazylijskim MIBR. Do składu wrócił João “felps” Vasconcellos oraz Epitacio “TACO“de Melo.

Duńsko-tureckie zmiany

Do duńskiego OpTic Gaming dołączył młody zawodnik  Ismail refrezh Ali, który grał w zespole Fragsters, natomiast turecka drużyna ex-SpaceSoldiers po odejściu  Ismailcana XANTARES Dörtkardeşa do niemieckiego BIG, zakontraktowało Yamana “yam” Ergenekona.

Happy za ALEXA

Dosyć dziwną zmianą była zmiana francuskiej formacji Vitality. Zdecydowali oni się bowiem na odsunięcie Vincenta Happy” Schopenhauera na rzecz Alexa ALEX McMeekina.

Amerykańska zmiana, ponownie wejście na scenę gry dla N0thinga

Również Liquid zdecydował się na dziwną zmianę. Do ich zespołu dołączył gracz m.in Cloud9, czy też MIBR, Jake “Stewie2K” Yip. Ostatnim “ciekawym” transferem było zakontrakowanie Jordana “n0thinga” Gilberta, który pomoże im na Majorze w Katowicach.

Zaskoczeniem w tym zestawieniu może być powrót Jordana “n0thinga” Gilberta jako gracza. Zobaczymy czy n0thing poradzi sobie na Majorze.

Na dosyć dziwną zmianę zdecydował się Liquid bowiem przed zmianą prezentowali się fantastycznie. 3 miejsce w rankingu HLTV mówi samo za siebie. Być może problem był w komunikacji… Nikt tego nie wie. Jedynie można się rozmyślać nad tym tematem. Drugą bardzo ciekawą zmianą jest powrót Brazylijczyków do Mibr. Na miejsce Stewie2K trafił znany z wcześniejszej gry w tym zespole TACO.

Prawdziwym sprawdzianem będzie Major, który odbędzie się w Katowicach, wtedy zobaczymy czy zmiany wyszły na plus czy na minus.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Warto przeczytać