pixelmania 2k19 1
pixelmania 2k19 1

W dniach 2 – 4 sierpnia odbywa się PixelMania 2k19, czyli ogromne wydarzenie, na którym spotkają się cosplayerzy. Już po raz piąty odbędzie się ona w Lubomierzu. Przez kolejne dwa dni będzie można zaobserwować na ulicach tego miasta postacie żywcem wyjęte z filmów, bajek i książek. Co najważniejsze, w konwencie uczestniczyć będzie ponad 120 cosplayerów z całego świata. Do Polski przyjadą uczestnicy z 31 krajów, m.in. z Japonii, Australii, Meksyku czy USA.

Cosplay to nie tylko “przebieranie się”. To zabawa, hobby, pasja, ciągłe doskonalenie siebie i swoich umiejętności. Jakich? Od występów scenicznych przez pozowanie, na szyciu i obróbce różnych materiałów kończąc.

– mówi Mateusz Zahora, znany polski fotograf ze Studia Zahora.

Już dzisiaj w godzinach 10:00 – 10:45 będzie można się spotkać z uczestnikami imprezy PixelMania 2k19 i poprosić ich o wspólne zdjęcie. Wszyscy chętni powinni zjawić się w tym czasie na rynku w Lubomierzu.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

PRZEZpixelmania.photo
ŹRÓDŁOfacebook.com/pixelmaniaevent/
Poprzedni artykułZmiany w niemieckim składzie BIG Clan!
Następny artykułFor Honor za darmo do pobrania z Epic Games Store
Michał Olber
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.