Strona głównaGamingGryOutlast 2 - straszna gra od Red Barrels Game oficjalnie udostępniona

Outlast 2 – straszna gra od Red Barrels Game oficjalnie udostępniona

Studio Red Barrels Game wprowadziło do sprzedaży grę Outlast 2. Tytuł jest oficjalną kontynuacją pierwszego Outlast, który okazał się wielkim sukcesem. Gra posiada charakter znanego wszystkim horroru, czyli ciemne otoczenie, widok przez noktowizor, różnego rodzaju potwory. Jednakże twórcy wprowadzili lekkie modyfikacje w elementach rozgrywki.

Mają to być m.in. więcej otwartego terenu, a mniej ciasnych korytarzy. A także troszkę akrobatyki, którą będzie można zastosować podczas ucieczki. Gra zatem zapowiada się nadzwyczaj ciekawie.

Przypomnijmy także kilka faktów z pierwszej części. Głównym bohaterem jest reporter Miles Upshur, który odwiedza szpital psychiatryczny Mount Massive Asylum w Kolorado. Przed długi czas kompleks był zamknięty, ale w 2009 roku został ponownie otwarty. Cała fabuła gry opiera się na zbieraniu notatek i dokumentów. W przypadku spotkania z wrogiem, nasz bohater jest całkowicie bezbronny.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać