fbpx
Strona głównaGamingGryNiOh Complete Edition udostępnione na komputery osobiste

NiOh Complete Edition udostępnione na komputery osobiste

Koei Tecmo udostępniło grę NiOh Complete Edition na komputery osobiste. Tytuł do tej pory był wersją ekskluzywną dla konsoli PlayStation 4. Za produkcję odpowiada studio Team Ninja. Gra pojawi się wyłącznie na platformie Steam już 7 listopada 2017 roku. Wersja ta posiada wszystkie wydane do tej pory dodatki: Smok Północy, Niepokorny Honor i Koniec Rozlewu Krwi.

Akcja NiOh dzieje się w fikcyjnym świecie, odpowiadającym średniowiecznej Japonii w okresie Sengoku (XV-XVI wiek). Lokalne klany są pogrążone w wojnie domowej o dominację. Dodatkowo pojawiło się całkiem nowe zagrożenie o nazwie yokai – demony.

NiOh Complete Edition udostępnione na komputery osobiste 1W kraju pojawia się wojownik William, który ściga Edwarda Kelley-ego. Do bohatera dołączają Ieyasu Tokugawa i jego sługa Hanzo Hattori.

NiOh Complete Edition udostępnione na komputery osobiste 2NiOh na komputery osobiste posiada znane z konsoli tryby: Action Mode (gwarantujące 60 FPS) oraz Movie Mode (pozwalające cieszyć się wyższą rozdzielczością, nawet 4K). Zobaczymy także, jak będzie się prezentowała oprawa graficzna.

NiOh Complete Edition udostępnione na komputery osobiste 3

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

Warto przeczytać