Strona głównaSprzętNetis PL7600 KIT - transmitery sieciowe w standardzie HomePlug AV

Netis PL7600 KIT – transmitery sieciowe w standardzie HomePlug AV

Firma Netis wprowadziła do sprzedaży zestaw PL7600 KIT. Są to specjalne transmitery sieciowe, które pozwalają na przesyłanie sygnału Internetowego w domowej instalacji elektrycznej. Nowy zestaw działa w standardzie HomePlug AV, co przekłada się na szybkości transmisji do 600Mbps. Produkt należy do grupy urządzeń typu Plug&Play, czyli jest gotowy do działania zaraz po podłączeniu do sieci.

Netis PL7600 KIT

Zasięg PL7600 KIT wynosi 300 metrów, co oznacza, że zakres jego działania powinien objąć całe mieszkanie. Adapter sam przechodzi w tryb oszczędzania energii, gdy przez dłuższy czas nie jest używany. Producent twierdzi, iż zastosowanie tej funkcji pozwoli zaoszczędzić do 80% energii, co ma przełożyć się na niższe rachunki za prąd.

Netis PL7600 KIT

Jak w przypadku każdej sieci internetowej, tak i ta generowana przez PL7600 KIT potrzebuje odpowiedniego zabezpieczenia. Urządzenie Netisa chroni dane poprzez ustanawianie szyfrowanego połączenia przez 128-bitowy AES.

Zestaw adapterów Netis PL7600 KIT kosztuje obecnie około 129 zł.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać