fbpx
Strona głównaSprzętNatec Time Zone - podkładka z mapą świata i strefami czasowymi

Natec Time Zone – podkładka z mapą świata i strefami czasowymi

Firma Natec wprowadziła do oferty podkładkę Time Zone. Produkt wyróżnia się unikalnym nadrukiem w postaci mapy świata. Obraz posiada wypisane wszystkie nazwy państwa oraz oznaczone są poszczególne strefy czasowe. Ma to pomóc szczególnie osobom, które mają kontakt z różnymi pracownikami z całego świata. Podkładka przyda się też uczniom, którzy lubią geografię.

Podkładka Time Zone została wykonana z dobrej jakości materiałów. Górna powierzchnia to wodoodporna tkania. Krawędzie zostały obszyte w sposób chroniący brzegi przed postrzępieniem i zniszczeniem. Spód to dobrej jakości guma, która przeciwdziała poślizgowi.

Podkładka przeznaczona jest dla myszy optycznych i laserowych. Jej wymiary wynoszą 800 x 400 x 3 mm. Time Zone kosztuje około 39,99 zł.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

Warto przeczytać