fbpx
Strona głównaGamingGryNad grą Cyberpunk 2077 pracuje więcej osób, niż nad Wiedźmin 3

Nad grą Cyberpunk 2077 pracuje więcej osób, niż nad Wiedźmin 3

Na forum CD Projekt RED pojawiła się informacja, jakoby nad grą Cyberpunk 2077 pracowało więcej osób, aniżeli nad Wiedźmin 3. Taką odpowiedź podała Katarzyna Szulc na jedno z pytań, które zadał użytkownik. O samej grze póki co niewiele wiadomo, ponieważ samo studio mówi bardzo niewiele. W marcu tego roku dostaliśmy informację, że gra miałaby się pojawić między 2018, a 2021 rokiem, co świadczyć może o jej wielkości.

Oto pytanie:

21. Na prezentacji wspomniano, że ponad 100 osób z game=devu pracuje nad Gwintem, rozumiem, że reszta pracowników pracuje nad CP2077 (minus wsparcie tech. dla W3)

A oto odpowiedź:

Nad Cyberpunkiem pracuje obecnie więcej osób z gamedevu niż pracowało nad trzecią częścią Wiedźmina w najintensywniejszym miesiącu.

Co by tutaj nie mówić, skoro obecnie pracuje na grą więcej osób, niż w najintensywniejszym miesiącu dla gry Wiedźmin 3, to szykuje się nam dobra produkcja. A CD Projekt RED raczej nie zawiodło jeszcze nikogo.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać