fbpx
Strona głównaGamingGryLone Echo - symulator kosmosu od studia Ready at Dawn

Lone Echo – symulator kosmosu od studia Ready at Dawn

W czasie trwania targów Oculus Connect 3 studio Ready at Dawn zapowiedziało grę o nazwie Lone Echo. Gracze zostaną przeniesieni w kosmos na stację kosmiczną. Tytuł będzie wykorzystywał wirtualną rzeczywistość oraz możliwości kontrolerów Oculus Touch. Deweloperzy zaimplementują tryb kampanii oraz rozgrywki wieloosobowej do 5 osób maksymalnie.

Lone Echo przeniesie nas do 2126 roku na pokład statku kosmicznego, orbitującego wokół Saturna. Wcielimy się postać androida o imieniu Jack, który musi pomóc załodze rozwikłać tajemniczą anomalię. Owe wydarzenie doprowadza do różnych katastrofalnych zdarzeń. Warto nadmienić, że w grze poruszać się będziemy w stanie pełnej nieważkości. Wymusza to na nas korzystanie z różnych punktów do przyciągania się lub odpychania.

Nie jest znana data premiery oraz jakiekolwiek inne informacje.

https://youtu.be/LoV5p8ddTT4

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać