fbpx
Strona głównaSprzętLioncast LM20 i LM30 - nowe myszki dla graczy z ciężarkami

Lioncast LM20 i LM30 – nowe myszki dla graczy z ciężarkami

Lioncast poinformował o polskiej premierze dwóch modeli myszek dla graczy – LM20 i LM30. Oba modele posiadają solidny kabel w oplocie oraz zestaw 8 ciężarków, które idealnie dopasowują wagę urządzenia do potrzeb gracza. Pomocne oprogramowanie umożliwi zarządzanie profilami, regulację rozdzielczości sensora, zmianę kolorów i trybu podświetlenia LED oraz zaprogramowanie poszczególnych przycisków.

Lioncast LM20 to ergonomiczna myszka gamingowa, wyprofilowana dla osób praworęcznych. Została wykonana z wysokiej jakości materiałów. Urządzenie wyposażono w 12 przycisków, z czego 11 można dowolnie zaprogramować. Za ich działanie odpowiadają uznane wśród graczy przełączniki Omron o żywotności przewidzianej na 50 milionów kliknięć. Myszka posiada laserowy sensor Avago 9800, który pracuje w rozdzielczości nawet do 16 400 DPI. Gracz może dostosować tę wartość do swoich preferencji za pomocą przycisków umieszczonych na obudowie w łatwo dostępnym miejscu. O aktualnym poziomie rozdzielczości poinformują go świecące diody LED.

Lioncast LM30 posiada 19 w pełni programowalnych przycisków, z których aż 12 umieszczono na lewym boku urządzenia. Gracze bez problemu przypiszą do nich najważniejsze czary, zaklęcia, komendy i makra, których używają w ulubionych grach. Podobnie jak model LM20, LM30 korzysta z sensora Avago 9800 o rozdzielczości 16 400 DPI i czasie reakcji 1ms oraz przełączników Omron. To, co wyróżnia myszkę niemieckiego producenta wśród konkurencji, to bardzo atrakcyjna cena.

Myszki Lioncast są dostępne w sklepach z akcesoriami i sprzętem komputerowym w cenie już od 186 zł.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

Warto przeczytać