Strona głównaGamingGryInner Chains - poznaj tajemnice mrocznego świata przyszłości

Inner Chains – poznaj tajemnice mrocznego świata przyszłości

Studio Telepaths’ Tree udostępniło grę Inner Chains. Tytuł jest typowym horrorem, gdzie przyjdzie nam odkrywać jego tajemnice. Trafiamy do świata, gdzie technologia połączyła się naturą i powstał biomechaniczny świat. Niestety, ale we większości nie jest on dla nas zbyt przyjazny. Deweloperzy dają graczowi dość dużą swobodę. Każda lokacja posiada wiele możliwości przejścia. Dodatkowym utrudnieniem jest pewnego rodzaju zagubienie i niepewność, gdzie się znajdujemy i czy dobrze idziemy.

Gracz staje się jednym z mieszkańców, którzy muszą dotrzeć do legendarnego miejsca znanego jako Ostatnia Nadzieja. Tylko dotarcie tam gwarantuje opuszczenie tego zdegenerowanego, umierającego miejsca. Twoja przygoda sprawi, że staniesz do walki o przetrwanie z nieprzyjazną fauną i florą oraz stawisz czoła swym własnym słabościom. Twoje przetrwanie będzie całkowicie uzależnione od twojego sprytu, refleksu, celności, a także umiejętności logicznego myślenia i korzystania z elementów otoczenia.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać