iiyama logo
iiyama logo

iiyama zaprezentowała 43-calowy monitor ProLite X4372UHSU-B1. Zastosowano w nim matrycę IPS o rozdzielczości 4K (3840×2160 pikseli) i 4ms czasie reakcji. Wspierane są technologie High Dynamic Range (HDR) oraz Overdrive. Pierwsza sprawia, że obraz w grach czy filmach jest jeszcze żywszy, a kolory bardziej nasycone. Druga natomiast poprawia ostrość dynamicznych scen, co również przydaje się w czasie rozgrywki.

Ze wspieranych technologii mamy także:

  • X-Res, dzięki której obraz zawsze wygląda żywo i naturalnie
  • Flicker Free i redukcji niebieskiego światła znacznie ogranicza zmęczenie oczu, nawet podczas wielogodzinnej pracy

Jedną z głównych zalet ProLite X4372UHSU-B1 jest funkcja PbP (picture-by-picture), pozwalająca na jednoczesne wyświetlanie obrazu z nawet czterech różnych sygnałów wejściowych. Otrzymujemy w ten sposób ekran podzielony na cztery okna, który odpowiada powierzchni roboczej czterech monitorów Full HD, ale pozbawiony jest irytujących ramek oraz gąszczy kabli, czyli typowych niedogodności wielomonitorowych zestawów. Nie zabrakło również wysokiej klasy głośników stereo oraz złącza słuchawkowego 3,5 mm.

Monitor ProLite X4372UHSU-B1 zamocować można na dowolnym uchwycie/ramieniu montażowym zgodnym ze standardem VESA, a jego podstawa pozwala na regulację pochylenia ekranu. Produkt jest już dostępny w sprzedaży w cenie SRP 2299 zł.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

ŹRÓDŁOiiyama.com
Poprzedni artykułStreamCam – kamera, która została stworzona do streamowania
Następny artykułRywale AVEZ podczas FLASHPOINT Global Qualifier
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj