Strona głównaGamingGryHumble GameMaker Bundle z kodami i aplikacjami dla deweloperów gier

Humble GameMaker Bundle z kodami i aplikacjami dla deweloperów gier

Humble Bundle przygotowało promocję o nazwie Humble GameMaker Bundle. Jest ona skierowana do deweloperów gier, którzy tworzą lub będą chcieli tworzyć gry. Za jednego dolara otrzymujemy Extreme Burger Defense, Freeway Mutant, Uncanny Valley, Cook, Serve, Delicious!, INK Deluxe Edition, Shep Hard, Angry Chicken: Egg Madness!, GameMaker: Studio 1.4 Pro.

Płacąc średnią dostaniemy: Uncanny Valley, INK, Galactic Missile Defense, 1.4 HTML5 Module, 10 Second Ninja X GameMaker Edition, Solstice, Home, Cook, Serve, Delicious!.

Za 15 dolarów dostajemy dodatkowo 1.4 Android Module, 1.4 iOS Module, 1.4 Windows UWP Module, Flop Rocket, Solstice, Home.

Warto podkreślić, że w części tytułów otrzymujemy jedynie kod źródłowy.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać