Strona głównaGamingGryThe Elder Scrolls II: Daggerfall jest przenoszone na Unity Engine

The Elder Scrolls II: Daggerfall jest przenoszone na Unity Engine

Użytkownik o nazwie Gavin “Interkarma” Clayton udostępnił grywalną wersję The Elder Scrolls II: Daggerfall na silniku Unity. Tytuł ten został oryginalnie wydany w 1996 roku i jest sequelem gry RPG The Elder Scrolls: Arena. Na uwagę zasługuje niezwykle duży świat, którego przejście z jednego końca na drugi zajmuje ponad 2 tygodnie czasu rzeczywistego.

W 2009 roku udostępniono darmową wersję do pobrania z internetu. Wtedy to rozpoczęło się przenoszenie gry z silnika XnGine na Unity Engine. Prace zajęły sporo czasu, aczkolwiek już mamy po części grywalną grę.

Najważniejszymi zmianami są:

  • Grafika w wysokiej rozdzielczości
  • Działająca misja główna
  • Możliwość uruchomienia gry pod Windows, Linux i macOS
  • Wsparcie dla myszki
Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Warto przeczytać