Strona głównaGamingGryGra Hitman za darmo z procesorami i kartami graficznymi AMD

Gra Hitman za darmo z procesorami i kartami graficznymi AMD

Firma AMD i studio IO Interactive kolejny raz łączą siły, aby uprzyjemnić graczom rozrywkę. Tym razem w ramach programu AMD Gaming Evolved najnowsza gra Hitman będzie miała zaimplementowane niezwykłe funkcje oraz optymalizacje wydajnościowe. Chodzi tutaj o interfejs DirectX 12 i asynchroniczne jednostki obliczeniowe (Asynchronous Compute Engines), które pozwalają uporać się z bardziej złożonymi zadaniami obliczeniowym i podnieść jakość obrazu bez wpływu na wydajność.

Jednakże to nie wszystko. Firma AMD ponadto współpracowała z IO Interactive, aby użytkownicy wydajnych komputerów mogli cieszyć się rozrywką na wielu dużych i ultra-szerokich ekranach za sprawą technologii AMD Eyefinity. Wsparcie AMD zaowocowało także dodaniem wygładzania SSAA, aby jakość obrazu w grze była jak najlepsza.

Gra Hitman za darmo z procesorami i kartami graficznymi AMD

Dwa dni temu dodatkowo uruchomiono specjalną promocję. U wybranych sprzedawców (produkty powinny być odpowiednio oznaczone) będzie można zakupić kartę graficzna AMD Radeon R9 390/390X lub procesor AMD FX z serii 6000/8000 i bezpłatnie otrzymać wraz z nimi pełną wersje najnowszej gry Hitman. Poza całorocznym dostępem do udostępnianych elementów gry użytkownicy otrzymają również dostęp do gry w wersji BETA w dniach 19-22 lutego br. Promocja potrwa do 0 kwietnia 2016 lub do wyczerpania zapasów. Kupony mogą być realizowane do 30 czerwca 2016. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie promocji: http://www.amd4u.eu/hitman/

Warto przypomnieć także, że nadal trwa promocja na karty graficzne AMD Radeon R9 Fury i Fury X, w ramach której do zakupu tych modeli dołączana jest bezpłatnie gra Star Wars Battlefront. Jej zakończenie przewidziane jest na 31 marca 2016, o ile zapasy kuponów nie wyczerpią się wcześniej.

Współpraca AMD i IO Interactive ma wieloletnią historię, ponieważ już w 2012 roku gra Hitman: Absolution, czyli jedna z najlepiej sprzedających się wówczas gier w Europie, powstawała przy kooperacji obu firm. Wielu recenzentów zwracało uwagę na jakość oprawy oraz fakt, że gra dobrze wykorzystywała możliwości sprzętu. I nie był to przypadek. Zespół specjalistów, kod źródłowy i efekty wizualne to nieocenione wsparcie, jakie otrzymują gry z programu AMD Gaming Evoolved – wszystko po to, aby twórcy mogli jak najlepiej wykorzystać możliwości sprzętu. I teraz, w 2016 roku najnowsza gra Hitman otrzymała dokładnie taką samą terapię od AMD i IO Interactive, aby tytuł ten był kolejnym przykładem znakomitej jakości gier PC.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać