Fnatic powraca do gry?

0
66
dreamhack masters malmo 2019 adela sznajder 1
dreamhack masters malmo 2019 adela sznajder 1

Po zwycięstwie u siebie jako jeden z gospodarzy turnieju DreamHack Masters Malmo 2019, można zapytać zawodników szwedzkiej drużyny, czy powracają na światową scenę Counter-Strike’a? Nie wiadomo, jaka by była odpowiedź na to pytanie, ale po pewnym zwycięstwie w finale, wydaje się że drużyna ze Skandynawii powraca do gry.

W zespole ze Szwecji po Starladder Major Berlin 2019 były duże zmiany w samym składzie. Pod koniec września organizacja poinformowała, że rozwiązuje kontrakty z trenerem drużyny, Jimmym “Jumpy’m” Berndtssonem oraz Simonem “Twist’em” Eliassonem. Następnie pojawiły się informacje o tym, że do składu ma dołączyć Robin “Flusha” Rönnquist oraz Mikail “Golden” Selim. Jeszcze w sierpniu, drużyna rozwiązała kontrakt z Richardem “Xizt’em” Landströmem. Tak więc w skandynawskiej formacji było dużo zmian, ale jednak pozytywne, chociażby dlatego, że Fnatic wygrało pierwszy turniej od bardzo dawna i to u siebie.

Tylko teraz jest pytanie: Czy to Fnatic dalej będzie grało tak jak w szwedzkim mieście Malmo? Teraz przed Jesperem “JW” Wecksellem i jego kolegami gra w ESL Pro League Season 10.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułEverspace 2 – wystartowała kampania na Kickstarterze
Następny artykułHumble Monthly z Crash Bandicoot, Spyro Reignited Trilogy i innymi grami
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj