Strona głównaGamingGryFallen Legion+ ukaże się już 5 stycznia na komputery osobiste

Fallen Legion+ ukaże się już 5 stycznia na komputery osobiste

Amerykańskie studio YummyYummyTummy zapowiedziało wydanie Fallen Legion+ na komputery osobiste. Tytuł ten ukaże się w jednym, kompletnym wydaniu na Steam już 5 stycznia 2018 roku. Fallen Legion+ to połączenie dwóch części: Fallen Legion: Sins of an Empire oraz Fallen Legion: Flames of Rebellion. Ukazały się one na PS4 i PS Vita w lipcu tego roku.

W Fallen Legion: Sins of an Empire wyruszymy w pełną przygód podróż wraz z Księżniczką Cecille i enigmatyczną, gadającą księgą, aby przywrócić chwałę upadającemu królestwu. Zwiedzimy niezwykłe krainy oraz pokonamy różnego rodzaju potwory.

W Fallen Legion: Flames of Rebellion otrzymamy kontrolę nad Legatusa Laendura – rywalem Księżniczki Cecille. Stoi on na czele armii mającej jeden cel – obalenie rodziny królewskiej.

Obie przygody uzupełniają się wzajemnie i pozwalają zbudować bogate uniwersum Fenumii.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

Warto przeczytać