Strona głównaPcMod.plKonferencjeESPORT NOW 2016 zakończone wielkim sukcesem

ESPORT NOW 2016 zakończone wielkim sukcesem

Organizatorzy wydarzenia ESPORT NOW 2016 poinformowali o jego ogromnym sukcesie. Ilość widzów, jaka odwiedziła Halę Stulecia we Wrocławiu wynosiła ponad 10 tysięcy osób. Do tego należy doliczyć ponad 300 tysięcy unikalnych użytkowników, śledzących transmisję na żywo w serwisie Twitch.tv. Łącznie złożyło się to na niemal 200 tysięcy obejrzanych wideogodzin. Specjalnie na potrzeby graczy do użytku oddano 244, w pełni wyposażonych w profesjonalny sprzęt gamingowy, stanowisk.

Ceremonia Otwarcia ESPORT NOW 2016

Ceremonia otwarcia ESPORT NOW 2016 – czy Włodek Markowicz sprawdził się jako host? Sami oceńcie!

Posted by ESPORT NOW on Samstag, 28. Mai 2016

W ramach podziękowań za ogromne zainteresowanie turniejem, organizatorzy przygotowali imponującą infografikę dotyczącą statystyk wydarzenia.

Wzmianek o imprezie ESPORT NOW 2016 nie mogło zabraknąć również w social media. Na Instagramie pojawiło się ponad 1150 zdjęć otagowanych jako #esportnow, a łącznie tag #ESN pojawił się w internecie ponad 4500 razy! Łącznie wszystkie posty zostały skomentowane ponad 106 tysięcy razy, co świadczy o ogromnym zainteresowaniu imprezą!

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Warto przeczytać