Strona głównaPcMod.plE-SportESL FACEIT Group oraz Intel przedłużają współpracę z Acer

ESL FACEIT Group oraz Intel przedłużają współpracę z Acer

ESL FACEIT Group (EFG) oraz Intel przedłużają i rozszerzają współpracę z firmą Acer. Jako wyłączny producent oryginalnego sprzętu (OEM), marka gamingowa Predator będzie wspierać zawody EFG Counter-Strike 2 i Dota 2 w 2024 roku.

Intel i EFG są partnerami w dziedzinie e-sportu od ponad 20 lat. Organizując wiodące na świecie wydarzenie e-sportowe, jakim jest Intel Extreme Masters, wspólnie promują i wspierają pełną pasji globalną społeczność graczy. Wizję Intela i EFG podziela firma Acer, wzajemne dążenie do postępu, innowacji i dostarczania wyjątkowych wrażeń stało się podstawą odnowienia ich partnerstwa.

Acer konsekwentnie pokazuje swoje zaangażowanie w podnoszenie rangi sceny e-sportowej i dostarczanie wyjątkowych wrażeń fanom gamingu na całym świecie. Dlatego cieszymy się, że możemy odnowić i rozszerzyć nasze partnerstwo na kolejny rok – powiedział Bastian Veiser, dyrektor ds. zarządzania partnerami w EFG. – Dotychczasowa współpraca już przyniosła wiele korzyści produktom oraz społeczności EFG i z niecierpliwością czekamy na kolejne owoce współdziałania z firmami Intel i Acer w 2024 roku – dodaje.

Co w przyszłości?

W ramach współpracy Predator stał się wyłącznym partnerem OEM dla większej liczby zawodów EFG w Counter-Strike 2 i Dota 2 niż kiedykolwiek wcześniej. Ich lista obejmuje:

  • Wydarzenia Intel Extreme Masters (IEM) 2024 w Chengdu w Chinach, Dallas w Stanach Zjednoczonych i Kolonii w Niemczech, a także IEM Fall;
  • ESL Pro League Sezon 19 i Sezon 20;
  • Zawody ESL Challenger w Jönköping w Szwecji, Atlancie w Stanach Zjednoczonych, Katowicach w Polsce oraz lokalizacji, która nie została jeszcze ogłoszona;
  • DreamLeague Sezon 21, 22 i 23 online;
  • Zawody ESL One w 2024 roku, w tym ESL One Birmingham i ESL One Asia.

Acer i EFG będą prezentować najnowsze technologie gamingowe Intel, m.in. laptopy z serii Predator Helios 16, Predator Helios 18, Predator Helios Neo oraz komputery stacjonarne z serii Predator Orion – podczas wydarzeń online, jak i offline. Predator będzie obecny w czasie wydarzeń offline oraz w ramach transmisji na żywo. Zaoferuje fanom stoisko, na którym gracze będą mogli zapoznać się z najnowszą generacją gier. Najbliższym wydarzeniem e-sportowym, w którym weźmie udział Acer Predator będzie Intel Extreme Masters Katowice 2024, organizowany w dniach 9-11 lutego.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Urban
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać