Engin „MAJ3R” Küpeli łączy swoje siły z byłymi reprezentantami Space Soldiers!

0
69
dream
dream

Engin MAJ3R” Küpeli opuścił szeregi organizacji LDLC i od dzisiaj wspólnie z przyjaciółmi z ex. Space Soldiers rozpoczynają nową przygodę pod nazwą Turkey5.

Space Soldiers – czyli turecka profesjonalna organizacja e-sportowa założona w 2015 roku przez Bunyamin Aydin i jego wspólnika Edis Aydin. W krótkim streszczeniu historii kosmicznych żołnierzy możemy ująć udział na dwóch majorach: w Bostonie i Londynie. Ostatnim ich znaczącym sukcesem było zajęcie trzeciego miejsca w Blast Pro Series: Istanbul 2018.

Do poprzedniego trio Space Soldiers w nowej drużynie dołączają Beyazıt “beyAz” Körpe oraz Ekrem „l0gicman” Aydin, który zaimponował wszystkich podczas pobytu w Arena Bulls, osiągając średnią ocenę 1,24 we wszystkich turniejach.

Sądząc po wypowiedzi na TwitLongerze dla  Engina „MAJ3R” Küpeli w LDLC brakowało prowadzenia i zwiększonej odpowiedzialności, którą miał w Space Soldiers. Liczy na to, że Turkey5 będzie „wersją 2.0” tego, co udało się im osiągnąć pod banderą Space Soldiers. Jako zespół mierzą w konsekwentny rozwój i co za tym idzie ciągłość w udziałach na najważniejszych imprezach.

Od dzisiaj skład Turkey5 wygląda następująco:

  • Engin “ngiN” Kor;
  • Ahmet “paz” Karahoca;
  • Engin “MAJ3R” Küpeli;
  • Beyazıt “beyAz” Körpe;
  • Ekrem “l0gicman” Aydin;
  • Canpolat “hardstyle” Yıldıran (trener);
Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułex-Virtus.pro bez pełnego składu, jeden z zawodników odchodzi z drużyny
Następny artykułJacek “MINISE” Jeziak w nowym zespole!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.