Strona głównaGamingGryDigital Extremes przedstawia kolejną grę - Keystone

Digital Extremes przedstawia kolejną grę – Keystone

Kanadyjski deweloper i wydawca, Digital Extremes stworzył nową grę o nazwie Keystone. Jest to kwintesencja retro w stylistyce rodem z lat 70. Zabierze ona graczy w niezwykłą podróż po wieloświecie rozpoczynającą się na polu startowym fascynującej, mistycznej gry planszowej. Gracze podczas meczu będą władać unikatowymi taliami kart (deckami) oferującymi przydatne bonusy, niesamowite moce i przerażające bronie.

Odpowiednie wyczucie czasu i korzystanie z zasobów gwarantowanych przez decki daje graczom przewagę zarówno przy starciach solo, jak i przy strategicznym łączeniu talii z innymi.

Za grę odpowiada drugi zespół w Digital Extremes. Nowy tytuł ma rozwinąć wizję firmy w zakresie wydawania wysokiej jakości gier Free-to-Play tworzonych wraz ze społecznością graczy.

Wydawca zaprasza wszystkich graczy do zamkniętych testów alpha. Zapisy odbywają się na stronie: www.playkeystone.com.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Warto przeczytać