fbpx
Strona głównaGamingGryDestiny 2 - wciel się w Strażnika i ocal resztki ludzkości

Destiny 2 – wciel się w Strażnika i ocal resztki ludzkości

Studio Bungie i wydawca Activision Publishing opublikowali grę Destiny 2. Fabuła nowej części pozwoli wszystkim cieszyć się heroiczną, ukazaną z kinowym rozmachem podróżą, tak w pojedynkę, jak i z przyjaciółmi. W Destiny 2 upadł azyl ludzkości, jakim było ostatnie bezpieczne miasto na Ziemi, a jego ruiny okupuje nowy, potężny wróg wraz ze swą elitarną armią znaną jako Czerwony Legion. Każdy z graczy stworzy swą postać zwaną „Strażnikiem”.

Będzie to jeden z wybrańców chroniących ludzką rasę. Wcielając się w Strażników, w Destiny 2 gracze staną przed zadaniem opanowania nowych umiejętności, zdobycia potężnych broni, zjednoczenia sił strzegących miasta i wspólnego uderzenia w przeciwnika, by odzyskać stracony dom.

Tytuł oferuje pełną dramatyzmu kinową kampanię fabularną oraz mnóstwo aktywności dla każdego gracza. Prócz tego użytkownicy uraczą się wspaniałą rozgrywką wieloosobową. Gra jest przygotowywana we współpracy z firmą NVIDIA i została przygotowana w jakości 4K z płynnością 60 klatek na sekundę.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

1 KOMENTARZ

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Warto przeczytać