fbpx
Strona głównaSprzętDer8auer wprowadza do sprzedaży Skylake-X Direct Die Frame

Der8auer wprowadza do sprzedaży Skylake-X Direct Die Frame

Znany technik der8auer ogłosił dostępność narzędzia Skylake-X Direct Die Frame (w skrócie SK-X DDF). Pozwala ono na bezpośrednie umieszczenie podstawy chłodzenia na rdzeniu procesora pod zdjęciu IHS. Do tej ostatniej czynności użyto Delid-Die-Mate X. Prócz tego należało usunąć ILM (Integrated Loading Mechanism) oraz otwory montażowe dla chłodzenia procesora.

Wspomniane na początku narzędzie Delid-Die-Mate X upraszcza zabezpieczenie procesora po skalpowaniu. Dzięki temu leży on pewnie i stabilnie w gnieździe. Według der8auer temperatury spadają do maksymalnie 30 stopni Celsjusza. Zwiększa to tym samym możliwości podkręcania.

Der8auer Skylake-X Direct Die Frame

Jak zaznacza der8auer nie wszystkie chłodzenia są kompatybilne i należy do wziąć pod uwagę, podczas kupna.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

Warto przeczytać