Strona głównaPcMod.plNewsyDemo technologiczne portu Mos Eisley na Tatooine z sagi Star Wars

Demo technologiczne portu Mos Eisley na Tatooine z sagi Star Wars

Studio Obsidian Entertainment udostępniło dla wszystkich darmowe demo portu Mos Eisley na planecie Tatooine. Lokalizacja znana jest z wielu filmów i seriali animowanych o Gwiezdnych Wojnach. Każdy zainteresowany może swobodnie zwiedzać bardzo obszerną lokację, jednakże pozbawiają jakichkolwiek postaci, prócz kilku droidów. W czasie poszukiwać można natknąć się na Sokoła Millenium, znane statki kosmiczne, czy budynki.

Pomysłodawcą projektu jest Jason Lewis, który w swoim wolnym czasie zaczął budować od podstaw replikę Sokoła Millenium. Chciał w ten sposób nauczyć się obsługi silnika Unreal Engine 4 i uznał, że to byłby świetny pomysł. Po statku przyszedł hangar i pomieszczenia, ale wkrótce całość zaczęła być bardzo skomplikowana. Do pomocy zachęcił swoich kolegów, którzy byli fanami Gwiezdnych Wojen. Łącznie nad całym projekt pracowało 17 osób, w tym: kreatorzy poziomów, graficy, czy specjaliści od oświetlenia.

Demo można pobrać z poniższych lokalizacji:

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać