Strona głównaGamingGryCrush Your Enemies pojawi się 9 czerwca na całym świecie

Crush Your Enemies pojawi się 9 czerwca na całym świecie

Wydawca Gambitious Digital Entertainment zapowiedział światową premierę gry Crush Your Enemies na 9 czerwca 2016 roku. Będzie to strategia czasu rzeczywistego, sprowadzona do fundamentalnej postaci, opartej na mordowaniu i grabieży. Tytuł zdobył niedawno drugie miejsce w konkursie dla Najlepszej Gry Niezależnej festiwalu Digital Dragons 2016 oraz zawiera imponującą ścieżkę dźwiękową skomponowaną przez Marcina Przybyłowicza (Wiedźmin 3, Hard West).

Crush Your Enemies ma dostarczyć skondensowanej dawki czystego strategicznego dobra, którym można się cieszyć grając samą myszką albo za pomocą ekranu dotykowego, będąc przy tym RTSem, który nie traci na głębi pomimo prostoty sterowania i tempa bitew. Oferując pełną swojskiej przemocy kampanię dla jednego gracza, epicki tryb pojedynków dla dwóch graczy oraz możliwość rozgrywki pomiędzy PC i urządzeniami mobilnymi, Crush Your Enemies to sto procent masakry w masakrze i zero politycznych bzdur.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać