Strona głównaSprzętCrucial wprowadza pamięci Ballistix Sport LT DDR4 SODIMM

Crucial wprowadza pamięci Ballistix Sport LT DDR4 SODIMM

Crucial wprowadził do swojej oferty nowe kości pamięci – Ballistix Sport LT DDR4 SODIMM. Są one idealnym wyborem dla graczy i entuzjastów wydajności. Nowe moduły są przeznaczone dla gamingowych laptopów oraz komputerów o małych rozmiarach. Pamięci Cruciala posiadają transfery zaczynające się od 2400 MT/s (megatransfers per second) i obsługują profile Intel XMP 2.0 (Intel Extreme Memory Profile).

Pamięci Crucial Ballistix Sport LT DDR4 SODIMM dostępne są w modułach 4 GB, 8 GB i 16 GB, co pozwala je łączyć w pary po 8 GB, 16 GB i 32 GB. Kości zostały wykonane z czarnego PCB i posiadają srebrne radiatory. Producent oferuje ograniczoną dożywotnią gwarancję.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać