coldzera w Complexity!

0
32
coldzera
Fot. ESL - Helena Kristiansson

Potwierdziły się informacje, które były podane w tym tygodniu w sprawie Brazylijczyka – Marcelo “coldzery” Davida, który miał dołączyć do Complexity. Wcześniej, coldzera reprezentował międzynarodowy skład FaZe Clan, następnie przeszedł na ławkę rezerwowych, na której był przez okres trzech miesięcy, aby następnie dołączyć ponownie do międzynarodowego składu Complexity Gaming.

Marcelo “coldzera” David nie jest stałym zawodnikiem w nowej drużynie, bo zastępuje tymczasowo Kristiana “k0nfiga” Wienecke, który ma poważną kontuzję nadgarstka. Tak naprawdę trudno jest przewidzieć to, kiedy Duńczyk będzie w pełni formy, aby ponownie dołączyć do kolegów z drużyny i razem z nimi rywalizować na najwyższym światowym poziomie. Brazylijczyk będzie grał w Complexity co najmniej do PGL Major Stockholm 2021, który odbędzie się w październiku.

– Witamy coldzerę, który dołącza do nas na czas majorowego cyklu. Nie mógłbym prosić o bardziej doświadczonego gracza do zastąpienia k0nfiga w tym niefortunnym czasie. Przede wszystkim ta decyzja została podjęta z myślą o zdrowiu Kristiana. Nie chcemy wywierać na niego presji, aby wrócił, zanim będzie na to gotowy, ponieważ moglibyśmy jeszcze bardziej opóźnić jego powrót do pełni zdrowia lub spowodować dalsze szkody – komentuje generalny menedżer Complexity Gaming, Graham Pitt.

– Dobre wieści dla wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się czegoś o mojej przyszłości. Zostałem ogłoszony przez FaZe Clan wolnym agentem, a teraz mam zamiar wykorzystać to w Complexity w trakcie rekonwalescencji k0nfiga. Zdecydowałem się wracać do gry bardzo powoli. Kluczowy w podejmowaniu decyzji dotyczącej mojej przyszłości, która wciąż jest niepewna, ma być spokój – skomentował sam Brazylijczyk na swoim Twitterze.

– Dziękuję FaZe Clanowi za wszystko podczas wspólnie spędzonego czasu. Gra u waszego boku była nie tylko niesamowitym doświadczeniem, ale też niemałym honorem – dodał.

Complexity Gaming po dołączeniu coldzery prezentuje się następująco:

  • Benjamin „⁠blameF⁠” Bremer
  • Valentin „⁠poizon⁠” Vasilev
  • Justin „⁠jks⁠” Savage
  • Patrick „⁠es3tag⁠” Hansen
  • Marcelo „⁠coldzera⁠” David – stand-in
  • Luis „⁠peacemaker⁠” Tadeu – trener

Na czas ESL Pro League Season 14 do zespołu dołączył Duńczyk, Niels Christiana „⁠NaToSaphiX⁠” Sillassen, który grał jako stand-in, ale teraz z uwagi na transfer coldzery jego czas w składzie dobiegł końca.

coldzera swój debiut będzie miał podczas nadchodzącego BLAST Premier: Fall Groups 2021.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułOtwarte kwalifikacje do Polskiej Ligi Esportowej
Następny artykułXLR8 Gaming Low Profile DDR4 – niskoprofilowe moduły pamięci
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.