Strona głównaGamingGryChronicle: RuneScape Legends - karcianka na bazie RuneScape

Chronicle: RuneScape Legends – karcianka na bazie RuneScape

Studio Jagex Games Studio udostępniło na stronie otwartą betę gry Chronicle: RuneScape Legends. Jest to tytuł należący do nowej generacji strategii karcianych, w której gracze walczą przy pomocy własnych kart, aby zdeterminować los Legendy. Studio znane jest przede wszystkim, dzięki swojemu kultowemu już RuneScape. Nowa karcianka mocno RPG-owego questowania i skillowania.

W Chronicle: RuneScape Legends gracz kreuje swoją przygodę samodzielnie: dokonuje strategicznych decyzji, ponieważ z zestawu dobiera karty, dzięki którym wedle uznania tworzy później zadanie dla wybranej wcześniej Legendy (bohatera, którym kieruje). Następnie musi pokonać rywala, który również steruje własną Legendą, niekoniecznie w otwartej walce. Gracze mogą używać kart żeby podejść przeciwnika lub zniszczyć go swoją niepowstrzymaną siłą.

Chronicle daje graczom szansę na zadecydowanie o losie Legend znanych ze świata RuneScape poprzez rozegranie bitew opartych o spryt, strategię oraz walkę, w których życie zależy czasem od pojedynczej karty. To gra, w której dwóch rywalizujących łowców przygód szuka zwycięstwa i obydwaj posiadają narzędzia potrzebne do osiągnięcia celu. Walka będzie więc zaciekła.

Chronicle: RuneScape Legends

Razem z rozpoczęciem nowego rozdziału, graczom ukazuje się nowa, interesująca lokacja, oferująca do czterech slotów na karty, z których każdy reprezentuje kolejny postęp oraz punkt akcji w całej przygodzie. Jako wybranym Legendom, gracze mogą wybrać do czterech kart ze swojego zestawu, które mogą być mieszanką kart Supportu lub Enemy, każda o własnej specyfice i możliwościach.

W Chronicle karty graczy są jednocześnie ich najlepszą bronią oraz największą słabością. Jak w każdej grze RPG, bohaterzy zabijają potwory, polują na bossów i walczą przeciw swoim wrogom aby zdobyć świetny ekwipunek. Jednak w odróżnieniu od innych karcianek, w Chronicle gracze muszą walczyć raczej przeciwko własnym kartom, a niekoniecznie samym przeciwnikom.

Chronicle: RuneScape Legends

Wraz z odwróceniem sekwencji kart (jedna po drugiej), quest rozwija się, a każda karta przynosi nowe wyzwanie lub nagrodę. Podobnie ma się sprawa z Legendą rywala, która równolegle mierzy się ze swoimi własnymi przeszkodami – może ona pomóc graczowi lub, co bardziej prawdopodobne, przeszkadzać mu. Jeżeli obydwaj gracze dotrą do piątego rozdziału, Legendy zaczynają walczyć przeciwko sobie, a zwycięzcą zostaje ostatni na polu bitwy.

Chronicle: RuneScape Legends

W fazie zamkniętej bety rozegrano prawie ćwierć miliona potyczek, była więc poniekąd prologiem Chronicle, natomiast otwarta beta oznacza dla całej gry początek pierwszego, ważnego rozdziału. Najważniejszymi nowościami w tej fazie są: nowe Legendy, Dungeoneering, rozwój umiejętności, customizacja, tablice wyników oraz nowe lokacje.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać