Strona głównaGamingGryCDP.pl przygotowało edycję kolekcjonerską gry Kozacy 3

CDP.pl przygotowało edycję kolekcjonerską gry Kozacy 3

Firma CDP.pl przygotowała specjalną edycję kolekcjonerską gry Kozacy 3. W jej skład ma wejść gra, drewniane numerowane pudełko, poradnik taktyczno-kulinarny, list Kozaków zaporoskich do sułtana Mehmeda IV z przedmową Jacka Komudy, niepublikowany wcześniej fragment najnowszej powieści Jacka Komudy “Moskiewska ladacznica”, kolekcjonerska skórzana podkładka pod mysz z logo gry, T-shirt z nadrukiem motywu z gry (rozmiar L) oraz książka Jerzego Besali „Krwawiące sąsiedztwo. Polacy, Moskale i Kozacy”.

Kozacy 3

Dla fanów serii będzie to na pewno nie lada kąsek, aby dodać do swojej kolekcji.

Kozacy 3 to swoisty restart serii, a za jego produkcję odpowiada ukraińskie studio GSC Game World. Gracz będzie mógł pokierować jedną z 12 grywalnych nacji z XVII i XVIII wiecznej Europy. Twórcy przygotowali 5 historycznych kampanii dla jednego gracza, a także realistyczną fizykę pocisków i kul armatnich. W bitwach będzie mogło brać udział do 10 000 jednostek. Jak zwykle przygotowany został genialny generator map z doborem pożądanego krajobrazu.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać