Strona głównaGamingGryCapcom udostępnia wymagania sprzętowe dla Resident Evil 7

Capcom udostępnia wymagania sprzętowe dla Resident Evil 7

Capcom udostępniło wymagania sprzętowe nadchodzącej gry Resident Evil 7. Ma to być pierwsza odsłona z całej serii, która odejdzie od znanych wszystkim rozwiązań. Deweloperzy starają się dodać dużą ilość walki oraz efekt grozy, jaki towarzyszy horrorom. Do tego ma standardowo brakować amunicji i innych potrzebnych nam przedmiotów do przetrwania. Co ciekawe, twórcy pierwszy raz w historii przeszli na widok pierwszoosobowy. Wiele osób może to zawieść, ale według nas może to dać serii dużego kopa.

Kolejną zmianą w Resident Evil 7: Biohazard jest odejście od super wyszkolonych żołnierzy i wprowadzanie zwykłego szarego człowieka o imieniu Ethan. Udaje się on do opuszczonej rezydencji, w poszukiwaniu zaginionej żony.

Resident Evil 7

Ostatnia już na dzisiaj nowość to reżyser. Jest nim człowiek spoza Japonii – Richard Pearsey. Autor ten wcześniej miał okazję pisać scenariusze do takich gier jak F.E.A.R.: First Encounter Assault Recon czy Spec Ops: The Line.

Jak to wszystko wyjdzie? Przekonamy się za jakiś czas. Póki co studio nadal dopracowuje grę i być może ukaże się wersja na okulary wirtualnej rzeczywistości, co by podkręciło jeszcze bardziej atmosferę grozy. Przy okazji, przypominamy o powstającym filmie Resident Evil: Vendetta, który ma połączyć fabułę Resident Evil 6 i Resident Evil 7.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Warto przeczytać